O skupině 7'Znamení


Skupina 7'Znamení vznikla na jaře roku 2013 a ze sedmi členů se v roce 2015 rozrostla na 8. Pohybuje se mezi žánry folk, pop a rock. Vedoucím skupiny a většinovým skladatelem hudby a textů je Daniel Schmid. Skupina hraje autorské skladby, ktere se snaží společnou prací na zkouškách uvádět do života. V roce 2014 natočila sve první album " Ruku mi dej" a na konci roku 2016 se jí podařilo vydat druhé album s názvem "Dokud píseň bude hrát".

Dan
kytara, zpěv

Kapelník skupiny 7'Znamení se nejraději pohybuje na pódiu. Nejen že hraje a zpívá, ale také pro kapelu zajišťuje autorské písně a texty. Studuje ZČU FPE a kromě 7'Znamení hraje ještě v kapele Night Sky a v Big bandu ZUŠ Rokycany. Poslouchá kapelu Marien, Matchbox Twenty a Cimbál Classic.

Kuba
housle, zpěv

Kuba hraje od malička na housle. Věnuje se převážně folkové a folklórní hudbě, je primášem v rokycanském souboru Rokytí. Jeho oblíbená folklórní kapela je Hradišťan a PLS, poslouchá ale také kapelu Nirvana či Led Zeppelin. Líbí se mu blonďaté slečny.

Patrik
bicí

Patrik je benjamínek kapely. Skočil do kapely na Vánoce 2015 jako do rozjetého vlaku a nezalekl se toho. Přinesl do kapely nový zvuk bicích a rytmus, o tom se můžete na koncertě přesvědčit. Má rád rock a hlavně svojí přítelkyni.

Honza
basová kytara

Honza zapadl do kapely jako nikdo před ním ani po něm. Jeho hra na baskytaru je skvělá. Když kapelník řekne hraj takhle, přesně tak to zahraje a možná ještě lépe. Jeho zkušenosti z dlouholeté hudební praxe jsou kapele velkým přínosem.

???
klávesy, perkuse

Právě probíhají personální změny...

Katka
příčná flétna, whistle

Katka to má na zkoušky nejdál. Její zapálení pro kapelu je obdivuhodné. Vždy přijde s nějakým nápadem, co zlepšit, a s dobrou náladou. Má na starosti tyto webové stránky, pracuje na Zeměměřickém úřadu v Praze a ve volném čase se ráda toulá přírodou. Mezi její hudební oblíbence patří skupiny Isara, Marien a Brontosauři.

Dominika
zpěv

Dominika studuje konzervatoř a dalo by se říct, že bez hudby nedokáže žít. Moc ráda si poslechne hlavně pop a rock. V kapele zastupuje pozici jediného ženského zpěvného hlasu, zato s velkým rozsahem.

Dominik
elektrická kytara, perkuse

Dominik hraje převážně na elektrickou kytaru a je nejmladší z celé kapely. Chodí na Střední pedagogickou školu v Berouně a mezi jeho zájmy patří hlavně fotbal. Jeho oblíbená kapela je Chinaski.

© 7'Znamení 2017 | Design by W3layouts